Citat:
Ursprungligen postat av
Bushido-95
private mirror, funkar perfekt. Men gissar att ni inte har en sån? Testade två av deras permanenta mirrors, de funkar också. Om ni inte kan hitta dem så kan jag länka men då måste ni lita på mig

Jag blev pishad via luffarn för mer än ett år sedan. Jag försökte lyfta detta på luffarns messageboard eller vad fan det nu kan kallas, men inläggen raderades snabbt en efter en av herr luff själv, eller mod.
Admin på Arch kunde se tidpunkt då mitt konto blev hackat, lösenordsbyte osv. Det var en exakt matchning mot min egen historik i browsern, där jag besökt luffarns sida. Hans officiella guide till arch.
Oavsett vad den jävla tattaren säger, så blåser han folk och är ohederlig. Han hjälper ingen, han tar en cut av arch för trafiken han genererar via sina jävla länkar, och selektivt scammar folk, eller på måfå. Hursomhelst, undvik hans jävla sida.
citerade dessutom fel inlägg, men ni får ha överseende.