Citat:
Ursprungligen postat av
Stolpen22
Varför skriver hon "EJ BETALT SAMARBETE"?
Hon medger ju då att det ändå är ett "samarbete". Hon får alltså inte några slantar, men kanske reducerat pris

Det har jag varit övertygad om sedan början.
Hon har sagt att hon betalar för sina tänder, men hon förnekar aldrig specifikt att hon får rabatt. Med Anna är det ju så, att lögner och att inte säga sanningen är flytande.
Det har ju dessutom tidigare bevisats (med offentliga rättsandlingar t.o.m.) att det är precis så hon jobbar med sina reklamer från hjärtat. Vissa gånger är inte den andra parten överens (mattläggarna tex).
Så att hon argt förnekar sådant, när alla VET att hon jobbar så, är klassiskt Anna och därför vi följer henne
PS: att hon tror att folk ska tro att hon postar och nämner det där tandföretaget som en vettvilling i sina långa utlägg, som om det vore något normalt, är så roligt

. Tänk om folk gjorde det när de handlade, utan rabatt, på IKEA t.ex.