Synd att satmaran vann millen men tur i oturen att det går till välgörande ändamål iaf
Citat:
Ursprungligen postat av
Fittolin
Är det verkligen bara jag här som tycker att det hela kändes väldigt uppgjort? Jag är förbannad rent ut sagt. Inga normalt funtade människor skulle riskera att förlora 400 000 kr på magkänsla/uteslutningsmetod som går ut på att två namn inte passar p.g.a. att hästen skulle vara ett arabiskt fullblod, eller att det ena namnet inte passade för en vinnande häst.

Hela sättet de reagerade och hade sig på tydde bara på dåligt skådespeleri. Mycket förbannad men samtidigt inte förvånad över TV4.

Håller med, lite för tursam gissning det där. Det jag reagerade på var att hon direkt sa att hon ville ringa en vän, och drog sig för att säga vad hon trodde till Rickard (som dock pressade henne på det). Var hon ute efter en repris av han amerikanen som ringde sin farsa och sa att han precis skulle vinna en miljon?

Då hade hon väl exploderat av uppblåsthet och TV4 vill väl inte visa massa gore.