Citat:
Ursprungligen postat av
Lisen68
Jag har tidigare mailat Vimedbarn och ifrågasatt att CH bloggar på deras portal. Idag fick jag detta svar;
vimedbarn.se är en öppen bloggportal och den som vill blogga på portalen kan så fritt göra givet att hen godkänner och följer våra användarvillkor.
Vi har även ett antal "toppbloggare" - både på Vimedbarn samt på våra andra sajter. Dessa bloggare har specifika "ämnesnischer" och vi lyfter och marknadsförs dessa bloggare på olika sätt. Personen du mejlar om är ingen toppbloggare utan har startat/flyttat sin blogg till/på vimedebarn.se.
Vi känner till det här ärendet och hon kommer inte att fortsätta blogga på någon av våra sajter och bloggen kommer att tas bort från oss.
Tack för att du tog dig tiden och skrev till oss så vi kan fortsätta vara en bra, härlig och inspirerande plattform för föräldrar och blivande föräldrar.
[/b][/b]
Hälsningar,
Stina
Stina Sandström
Onlinechef
Mobil: +46 761 625 584
E-post: stina.sandstrom@loppi.se
Besöksadress: LOPPI,
Eriksbergsgatan 10, 114 30 Stockholm
LOPPI - Vi med barn
Oj!!
Där ser man, undrar just vad hon nu kommer hitta på? Tillbaka till sin gamla portal?😂
Catrin och denna tråd är som en riktig såpa på tv!!
Läste hennes gamla blogg där hon skrev om allt skoj hon skulle göra i sommar, hur hon i år skulle maxa midsommar ( som blev hon, hennes bror, mamman å gubbe! Delandes på en flintastek å sallad😂

Pinsamt fattigt!! Hur hon skulle lägga upp bilder från sin grymma födelsedag med sina vänner, kanske hon lagt ut men jag kunde inte hitta?
Resor hon skulle på och all annan skit hon ljuger om. Och hur hon skulle börja plugga nu i augusti, sedan skulle hon visst börja jobba heltid för hon slapp VINN projektet? Finns ingen sanning i nåt av det hon säger!
Läste ett inlägg där nån blogg gjort intervju av henne för länge sedan, där beskriver hon dig som världens ärligaste och pålitliga person ( intervjun e gjord 2012-13 då Catrin samtidigt lurade alla på pengar) hon beskriver vidare att folk ska skita i att va avundsjuka för att hon minsann reser å lever lyxliv ( OBS nu talar vi om billiga turkiet charter resor å budget hotell😂 Knappast Franska Rivieran!) för sina egna pengar!!
Pengar som det visade sig hon lurat till sig av handikappade, av vänner, pojkvänner, barn och andra!!
Vem gör så?? Fy fan säger jag!!
kollade även bilder på hennes blogg där hon poserar i fula kepsar som hon ser sig som cool i, där inte ens prislapp e borttagen, ständigt i sina billiga budget kläder, hon har ju på sig samma sak typ på alla bilder!!
Jag kan inte sluta undra, är människan verkligen frisk?!?