Citat:
Ursprungligen postat av Voine
Hörru, du har varit medlem i 5 år. Men jag kan inte minnas att du gjort sådan här välgörenhetsuppdrag innan? Eller är det första året du framträder som den räddande ängeln?
Har inte riktigt brytt mig tidigare.
Men i våras när det började närma sig sista anmälningsdag så såg jag av en slump att det skrevs en jäkla massa felaktigheter här i forumet, så då tänkte jag att det kunde vara schyst och reda ut det och tog lite tid till det.
Tycker det är trevligt att hjälpa till lite. För mig är det lite själva idén med ett sånt här forum, att man delar med sig av det man känner till något om.
Har själv fått hjälp med frågor om hemelektronik, fildelning (sch, ring inte antipiratbyrån) och lite annat i andra delar av forumet.
Sen får det ju inte blir för ofta så som det blev på urvalsdagen då jag svarade i trådar och på PM i 14 timmar...
Men nu skiter vi i det och håller oss till ämnet, frågor om antagning!