Citat:
Ursprungligen postat av
Darrar
Mtp att Anna polisanmälde Luciano Ingrosso för att ha hotat döda henne och kastat en tillknycklad tändare på henne och han är farbror till Sebastian som är med i Swedish House Mafia så tror jag Anna är så bannlyst i gänget Ingrosso Wahlgren gänget, Pirelli Laila och alla ingifta kors och tvärs. Anna har inte fattat att Sverige är litet. Ungarna Wahlgren har ju Luciano som farbror och klart att blod är tjockare än vatten. De gillar dessutom sin farsa Emilio. Så Anna är nog körd i detta gäng,
B-kändis Sverige är en klubb för inbördes beundran bara. Rätt bra att dessa stollar beblandar sig minimalt med övriga folket. Sen finns det faktiskt rätt många kändisar som inte är så "kändiskåta" som Wahlgren, Book, Laila Bagge mfl, som man inte hör så mycket om, men ovan nämnda bara älskar att synas och höras i alla tramssamanhang.
Citat:
Ursprungligen postat av
Bettybobs
Jo men hon verkar inte fatta att inom kändisvärlden så är man accepterad av gänget så håller man varandra bakom ryggen, men hon är helt utfrusen, och med rätta!
Ja, nu ger jag ju inte så mycket, vare sig för Läckberg eller Wahlgrenarna, men med tanke på hur Fläsktunnan beter sig, hennes eviga självcentrering och otacksamhet gör att ingen orkar med psykfallet. Särskilt inte nu när hon rättfärdigar en barnvåldtäktsmans gärningar.