Citat:
Ursprungligen postat av
vigusa
Nej vuxna tycker inte Anna att hennes barn är.När hennes lögn om lägenheten i Spanien uppdagades,så skyllde hon det på att 19-åriga sonen är ett barn och att "alla"vet att barn ofta ljuger.Det var angående det klippet som visades när Antonio sa att farfar äger en lägenhet och ett hus i Spanien och där jag tror han talade sanning.Farfarden ägde/äger även lägenheten i Solna och en lägenhet lite mer centralt i Stockholm.
Angående farfadern så måste väl han vara skriven i Sverige för att uppbära pension även om han tillbringar större delen av sitt liv i Spanien?
Helt uppenbart äger han flera lägenheter hus i Sverige och Spanien och han låter helt generöst sin son med familj få nyttja spanienlägenheten några veckor per år.
Varför i herrans namn måste Anna dra till med en lögn om det?
Hon tackar översvallande grannar för ett paket ägg,vänner för blommor,företag för ljuslyktor mm, när hon egentligen borde tacka sin svärfar mer översvallande,konstiga människan.
Undra om det är en frostig relation mellan svärfar och Tunnan om orsaken är att Tunnan inte är en fullvärdig kvinna till hans son, hon har ingen lön jobbar inget, leker runt i studio och säger hon har massor av hemliga möten som hon inte får berätta om, undra om farfar vet vad sonen gjort och är dömd för likaså övergrepp i rätt sak inte precis det barnbarnet man önskar sig. Grannarna i Spanien vet de om alla domar? Antonio är så sjukt störd varför lägga upp bild när han håller spritflaska i poolen han tycker säkert han är cool. Antonio så på en av Tunnans live att han hade stängt av sitt Instagram då det tog så mycket tid?! Inte att han blev avstängd när han visade vapen?!