Hade tidigare bara tagit treo comp, tramadol och cocillana när jag var 13-15 med goda resultat, jag kände rus på små mängder men mådde inte illa på stora doser heller, så jag visste att min kropp och hand i hand med opi's. Skulle dock inte räkna dessa som seriösa drogintag utan mer lite spontan smärtlindring.
Så efter 4 års toleransåterhämtningar så var det dags igår. Jag la min laptop, två chipspåsar och en kanna vatten bredvid mig och sen körde jag. När jag hade injicerat 10mg så känner jag en tyngd men jag forsätter trycka ganska snabbt så att kicken blir direkt och när jag tryckt 40mg så rycker jag hastigt ut sprutan och slänger den på mattan, medans den är i luften så känner jag hur jag också påverkas av tyngdlagen och trycks neråt, då känner jag värme i ryggraden och faller jag pladask ner i ett varmt vattenhål och vad jag upplevde sedan behöver jag inte ens förklara. Man känner verkligen hur hjärnan delar ut alla belöningar den har;
"Du parar dig med massa fertila honor ser jag, här är din belöning!"
"Du har nyss plockat ut en bonus på 10 miljoner, grattis, collect your reward!"
"Du har blivit världskänd sångare över en natt, ta lite endorfiner vetja!"
"Så du har hjälpt svältande barn i Afrika? Men då ska du ju självklart få smaka lite endorfintårta!"
Och så vidare, kombinerat och sedan multiplicerat några gånger.
Jag har inte rört chipspåsarna förrens förut idag, inte bra.

Jag har blivit en fisk! Närmare bestämt en torsk!

Har redan fixat mer haha! Ska bara köra slut detta sen ska jag inte röra det mer på hmmmm... 3 dagar kanske

Daddy is loaded så om jag mot all förmodan blir beroende så kan jag köpa allt som behövs för en lugn nertrappning. Men det ska inte hända såklart, har mycket bra grejer på gång i mitt liv så jag behöver inte ta H för att vara lycklig.