Citat:
Ursprungligen postat av
ImovaneKungen
Fyfan masterior är inte avundsjuk på dig! smart att du lagt upp en plan med urtrappet, stess & sobril är smarta bensos att trappa ur mer starka kortverkande benso preparat. Du har inte planerat att köra lyrica/gabap dagarna efter sobril?
Jag äter gabapentin redan jag började med dom för en vecka sedan och tanken är att jag ska upp i 1500mg om dagen och nu tar jag 900mg.
Citat:
Ursprungligen postat av
weirdbeats
Aj fan, drygt det låter… Risken finns ju att stessen inte gör jobbet bra p.g.a. att de är så svaga. Iktorivil?
Jo risken finns ju men jag får ge det en chans iallafall men jag tog 20mg stess idag och kände att det var lite lite om jag jämför när jag ta 2mg xanor, jag har fått 25st meklonazepam som jag tänkte testa efter stesoliden men vet inte hur bra dom funkar så jag får se. Grejen är att jag ska lämna UP om 6 veckor så jag vågar bara ta stess max en vecka.