Citat:
Ursprungligen postat av
Krattanspade
Jag håller med om att det är tydligt att det är en och samma person som skriver både P och Js inlägg. Jag var precis inne och jämförde texten som lagts ut på Js sida med de som ligger på Ps sida och två människor skriver inte exakt likadant. Att skriva (, och) är inte helt vanligt då komma inte behövs om man skriver och.
Jämför man med texterna Joakim skrev innan Pannan tog över hans konto så märks det tydligt. Joakim brukade vara väldigt fåordig och ingen direkt stjärna på att uttrycka sig.
Tycker det är helt sinnessjuk att vara så slapp så han låter partnern styra ens sociala medier, särskilt då hon alltid framhäver sig själv och berättar hur bra hon är i som den sanna osäkra narcissist hon är.