Citat:
Ursprungligen postat av
DocSpot12
Jo i en normal fungerande familj kan man ju tänka så. Men nu har ju Bauer gnällt i tid och evighet om att de aldrig ses och sen när frun då äntligen har en ledig kväll då måste han dra till tippen. Det skaver….igen.
Ett oerhört barnsligt beteende hos en vuxen man men jag tror bara att han passade på att jävlas lite tillbaka. Han ville visa att han minsann prioriterade andra saker framför henne. Hans planering är viktigare.
Han har skrivit in återvinningen i sin kalender så då är det fan bara att vänta till det är gjort. Det går inte att ändra på.Sedan kan han umgås med sin fru om hon fortfarande har lust.
Är han 10 år gammal? Har han någon diagnos ? Narcissist har ju nämnts flera gånger och detta beteende stämmer ju klockrent.
Sedan kan detta vara fabricerat av produktionen. Han verkar ju aldrig ha lyft ett finger i detta hus så varför just nu. Dom verkar ha folk som fixar allt så varför ska han köra sopor? Kan lika gärna vara fejk och att dom fortsätter att spela på skilsmässorykten mm.då det gett utdelning. Fler tittare=mer pengar. Tidningarna skriver ,sociala medier översvämmas med spekulationer osv.
Tror inte att det kan vara så kritiskt ena stunden och dagen därpå överöser hon Bauer med hjärtan och är så kär och gud vet allt.
Familjen Bluff och Båg. Tror inte PW drar sig för något som genererar pengar. Denna säsong är det shoppingberoendet som står i centrum...