Citat:
Ursprungligen postat av
notknapparen
Vad är det du vill diskutera?
Skvaller handlar det inte om, det är därför jag tapetserar med FUP.
Jag är ett nyckelvittne, på så vis att han enligt sig själv, mycket riktigt också, sitter på viktig information.
Jag tror inte alls att JG ryckte på axlarna.
2019 har han fortsatta frågor till SD om han är den skyldige.
JG stångas med sitt inre.
Det här har med brottet att göra i allra högsta grad.
Att se hur SD beter sig mot sin bästa vän, det känns hårt.
Om min vän är misstänkt för något dyligt så är det givet att jag grillar hen och hen skulle aldrig kunna styra mig åt något håll.Men en sak e sann,när man sitter i klistret försvinner dom flesta av vännerna och det är du väl medveten om.
JG fråga,fick sitt svar och livet går vidare.Urverket stannar inte.Jag skulle bli mer förvånad om HD och JG vänt SD ryggen men jag börjar förstå vilken kategori du är som "vän".
Nej,har inget med brottet att göra då SD bara är misstänkt och man har inget på SD heller.
Då är MVM,Huvmannen och paret som gick mot planket intressanta.Eller få fram fakta om dom 30 andra potentiella GM som finns.
Det enda du uppnår nu är i grader om hur hemsk SD är.Tror du inte att alla förstår nu vad du vill uppnå?