https://nyheter24.se/noje/kandisar/6...javla-flodhast
Flera roliga reportage om Annas beteende här.
Det tar väl priset att hon blev vansinnig för att hon inte fick äta skaldjur 🙄
"Jag vet att de andra lagen har ätit skaldjursplatåer och blivit jätteväl omhändertagna, att de varit på konditorier och festat med produktionsmänniskorna medan vi blev bemötta som skit, säger Anna till Aftonbladet.
Men när Anna och hennes familj anlände till Frankrike så lyste hummern och kanelbullarna med sin frånvaro. I stället fick Anna och kompani skjuts till en pizzeria där de enligt Anna fick "en halvtorr pizza".
https://www.expressen.se/noje/extra/...-jag-klara-av/
Och förra veckan spräckte hon foten. Sonen Antonio, 9, tappade en pall på hennes fot och hon hoppade åt sidan och trampade snett.
*- Det knakade till och jag fullkomligt skrek rakt ut av smärtan. Roberto körde mig storgråtande till akuten där jag efter röntgen fick vänta i flera timmar. Jag blev så nonchalant behandlad.