Citat:
Ursprungligen postat av Deavile
Jag är bara nyfiken vilken av Europas prinsar som hon har varit förlovad med.
Detta är trots allt en skvaller tråd och då kan det vara av intresse att veta en sådan stor sak som att vara förlovad med en Prins.
Att diskutera fittbilder och hota folk i denna tråden går bra, men ställer man en genuin fråga om huvudpersonen så höjer ni på ögonen-brynen.
Ni är ju sjuka i huvudet hela bunten här inne!
Jag gör en U-sväng och ber om ursäkt.
Jag tänkte inte alls som dej utan tolkade texten som en ordlek, eftersom hon skrev om prinsar och prinsessor så drog hon till men sin egen "prins" som blev en groda till slut och menade alltså ingen riktig kunglighet. Men om din tolkning stämmer så är det ju helt klart lite intressant, det medger jag.
Fittbilder kan jag säga att jag inte har diskuterat alls. Jag har svårt att förstå att folk fascineras över att upptäcka att en enbarnsmamma faktiskt har en fitta. Det förstod jag långt innan man började slänga ut en massa bilder.
Det enda bilderna säger mej är att något ex till henne har haft den dåliga smaken att dela med sej av dom, om dom är äkta, och det säger mer om den personen än om henne i det avseendet.