Citat:
Ursprungligen postat av mrvision
Det är nog enklare att testa själv. Du kommer inte att bli besviken. Och du förlorar inget amfetamin, bara skräp.
Saken är den att jag aldrig brukat tjack, jag har smakat på det i min ungdom men inte mer än så. Resultaten intresserar mig i vilket fall, dels för att det säger något om hur det ligger till med kvaliteten på tjack i dagens sverige men också för att enkla husmorsknep som "förbättrar" drogerna man handlat är spännande och bra.
Men ok, handen på hjärtat så ser det ut som att mitt första inköp kommer ske snart, en liten sväng har jag i alla fall förtjänat, så det är klart att jag kanske överväger något dylikt. Tar dock gärna emot mer info från de som provat på först, vill inte råka ställa till med något.
Är runt 30% amfetamin per g ungefär standard i sverige eller brukar det ligga sämre/bättre till? När får det kallas "dunder," över 60-70%?
Jag förstår att det är väldigt subjektivt hur bra tjacket är på många plan, men ni som varit med förstår nog vad jag försöker fråga.
Ough, barnsligt trött nu, stavar fel hela tiden, svårt att hålla dem öppna..
Keep it up, Flashback.