Citat:
Ursprungligen postat av xMADBALLx
micke din fula dvärg vad menar du med att vi har mycket att lära från er. Vad fan vet du om vårat fångkampsarbete. Inte mycket skulle jag tror.
Och niklas frost. vilken jävla luffare som tar att sitta där när någon annan är den skyldig. Hoppas han tycker det är värt det när hans fru går runt hos resten av smr. Sen den penga insamlingen är ju att slänga pengar i sjön. Till och med jag vet att han är oskyldig men ni är enna riktiga tomtar som tror så mycket på rättssystemet.
Dvärg? Om Micke är en dvärg, vad fan är då? Dennis Thelning, Thomas Jansson, Joel Bjurströmer, Joel Hannerz, mfl.. Jag antar att de är gnomer då.
Men åter till topic.
Varför tror du att donera till Frigefrost-kampanjen, är som att slänga pengar i sjön?
Finns det bevis ( som tas upp i en kommande rättegång, så håller de väl knappast kvar honom, får man hoppas. )
MVH Fredrik Eriksson.