2014-03-17, 00:45
  #589
Medlem
Pqps avatar
Slog nyss i mig 16 på 20 meter utan att filtrera, hade ändå en ask 16*2 som slank ned i fickan. Tog typ 15 sekunder att få i mig hela lösningen pga; Nästan 20meter mjölkliknande dödslösning i en otymplig 20meterspump och en lila fjantnål. När jag lossade stasen så kom det, en liten huvudrush som dunkade lite i huvudet, det var doxk inte obehagligt. Kroppsrushen påminde om en 30 sekunders skjuts på ketogan eller metta.

Nu såhãr 20 minuter efter skottet så känner jag mig som på en lågdos sub eller tradd så kontentan av detta är att det kan iv'as med bra resultat

Fridens,
Pqp
Citera
2014-03-17, 17:18
  #590
Medlem
kothics avatar
Allvarligt? Det var inte lite bindmedel och skit du fick i dig med andra ord. Det är ju relativt stora tabletter för att bara innehålla 2mg aktiv substans.
Lever du? Biverkningar?

TELL ME EVERYTHING!
Citera
2014-03-20, 17:51
  #591
Medlem
edit
__________________
Senast redigerad av Tolek 2014-03-20 kl. 17:56.
Citera
2014-03-20, 18:08
  #592
Medlem
Hejsan
Ska lägga ner sub och min fråga till er som kan.
Hur många piller för att få bort frossan och det fysiska.
Ska testa och funkar det så kommer jag lägga upp det.
För är skeptisk. Ska köpa 4 paket dimor imorgon.
Citera
2014-03-20, 18:28
  #593
Medlem
ultrasunks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Tapio5
Hejsan
Ska lägga ner sub och min fråga till er som kan.
Hur många piller för att få bort frossan och det fysiska.
Ska testa och funkar det så kommer jag lägga upp det.
För är skeptisk. Ska köpa 4 paket dimor imorgon.

räcker med att du tar 2 askar. jag lovar. sen tar det 4 timmar innan det funkar. men å andra sidan kommer du vara frisk i två dygn på en dos.
Citera
2014-03-21, 00:24
  #594
Medlem
Audacias avatar
Citat:
Ursprungligen postat av ultrasunk
räcker med att du tar 2 askar. jag lovar. sen tar det 4 timmar innan det funkar. men å andra sidan kommer du vara frisk i två dygn på en dos.
När jag får mina oxy-at´s så brukar jag ta 1 karta (8 tabletter) 2 gånger om dagen (morgon / kväll) de första 2-3 dagarna, sen brukar det funka utan!
Men vi fungerar alla olika!
Citera
2014-03-24, 20:23
  #595
Awaiting Email Confirmation
Etizopapayas avatar
Är det någon som tycker det är jobbigt att återkommande köpa flera paket på ditt lokala apotek så kan man köpa loperamid online på apoteket.se
Citera
2014-03-24, 22:31
  #596
Medlem
WorkingClassBoys avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Etizopapaya
Är det någon som tycker det är jobbigt att återkommande köpa flera paket på ditt lokala apotek så kan man köpa loperamid online på apoteket.se
Billigare på apotea.se och de erbjuder betalning genom klarna så om man inte har pengar vid tillfället så är de ju bra
Citera
2014-04-01, 18:55
  #597
Medlem
weirdbeatss avatar
Nu har jag på allvar testat en del olika pgp-inhibitorer och kan säga att de flesta tips folk här ger är fel. Ni behöver varken sleva i er svartpeppar eller dricka er fulla på tonic water för att få effekt när ni tar det här. Ni behöver heller inte smälla i er så förbannat många kartor, så ni får magknip eller värre.

Jag har gått nu faktiskt testat olika pgp-inhibitorer och liknande. Saker man kan hitta på apoteket alltså, för att kunna ta loperamidet dit det ska. In i hjärnan. Med hjälp av den här listan: http://youscript.com/pgp-table

Det är lite skillnad på substrates och inhibitors också, men det känns svårt att förklara och spelar egentligen ingen roll.

För att dämpa opiatavtändning på ett ok sätt eller bli skön är detta vad som behövs.

Loperamid 2st kartor(32mg), de från mylan är billigast och finns i kapselform. Dessa kan tömmas i ett glas för att drickas och smakar inte ens äckligt - enligt mig.

Cetirizin, Vialerg från Orifarm exempelvis

Loratadin, finns även från Orifarm till samma pris som ovan

Omeprazol 20mg(de enda som kan fås receptfritt)

Färskpressad grapefruktjuice av vit grape(ej nödvändingt att du tar detta, men det känns som att påslaget blir snabbare då - pressa helst själv)

Tillvägagångssätt

Grunda med ≈3 omeprazol på 20mg, ≈3 st Cetirizin, ≈3 Loratadin

Skölj ned detta med ≈ 1liter färskpressad grapefruktjuice

Därefter tömmer du alla 32 loperamidkapslarna i ett glas med vatten tills allt löst sig ordentligt.

Drick upp och vänta

Det kommer att ta en stund och du kan alltid bättra på ruset när det dalar med allt jag nämnt. Jag är ju ingen raketforskare, men det här borde funka för er också.

Vänta!!! en sak till… Ha gärna lite movicol el laxiriva till hands om ni behöver det.

För alla er inbitna och som vill dämpa er AT och tror detta är bullshit. Ät då era åtta loperamid och ligg i fosterställning och må dåligt.

PS. Detta funkar riktigt fint med sub! Men ta det lugnt, för det boostar ganska bra, speciellt med grapefrukt i bilden. Synd att jag inte hade några oxy kvar, skulle vara fint att se hur de funkar ihop.

Ruset håller ju i sig rätt länge, speciellt om man håller det vid liv, vilket är ett plus.

Ha det gott allesammans!
Citera
2014-04-03, 14:29
  #598
Medlem
Knarkarjävlars avatar
Någon som har testat lopermaid vid värk? Vilka doser är lämpliga i smärtstillande syfte?
Citera
2014-04-07, 11:38
  #599
Medlem
weirdbeatss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Knarkarjävlar
Någon som har testat lopermaid vid värk? Vilka doser är lämpliga i smärtstillande syfte?
Det beror på hur mycket pgp-inhibitorer du äter och hur mycket loperamid du tar.
Citera
2014-04-18, 13:38
  #600
Medlem
Ni som ätit mycket loperamid när har er opiattolerans börjat sjunka? Ni som ätit mycket vet att den höjs rejält och att effekter från andra opiater uteblir.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in