Helvet Fadde, en större loser än dig har världen inte skådat.
Fy fan vad förödmjukande.
Citat:
Ursprungligen postat av MaeWest
OK Fadde....var hon värd detta?
Och har du inte ångrat att du "frågade chans" på frillan efter en fest?
Och du skulle nog ha hållit fast vid ditt beslut att porta frillan på spyan,när du fortfarande hade respekt bland folk!
Att en man låter pitten styra i ett förhållande,är aldrig bra. Hjärnan får inget syre när pitten styr,nämligen.
Och hur resultatet blir,har vi nu!
På tre år så lyckades hon göra dig hemlös,arbetslös,kriminell och utfattig!
Din familj anser dig antagligen som en imbecill individ,och vad dina barn anser,kan jag bara gissa!
Senast för en vecka sedan så skulle hon bli mor till ditt barn,nu ska hon bli runkobjekt för kåta,gamla gubbar och fjuniga tonårskillar!
Din son är ju i riskzonen för att drabbas av hennes utvik,och hur ska du förklara för dina döttrar att du föredrar hjärndöda erotikmodeller?
Förstod du inte,att en tjej som villigt låter sig bli påsatt i tv på bästa sändningstid,och som super som en alika och sedan spyr ner ett helt rum,lägger en pizza i sängen för att till slut somna i samma pizza,inte är ett direkt flickvänsmaterial?
Så jag undrar,var hon värd detta?
För att se det positivt,du har lärt dig massor,fadde,under resans gång!
Om du nu är smart,så utnyttja nu den dyrköpta erfarenhet av blonda bimbos ala Linda,och skaffa dig en normal kvinna som har andra mål i livet mer än att få bli påsatt offentligt i alla hål!
Well said m8