Återigen så får man hur korkad abbe är. Han kan lika gärna nu bli anmäld för förtal. Eftersom hon inte filmade sig själv utan någon annan filmade henne. Men att han får en extremt stor spridning via sina 50 k följare är det som är brottsligt.
Den mobbade försöker mobba, men ska alltid dra det för långt för att hävda sig själv. Hejdå abbe. Nu hoppas vi alla att ditt villkorliga straff blir indraget så att du kan återgå att jobba på förflyttningar samt isolering
Jävligt synd om den tjejen, vad hon gör i sängen angår ingen. Oavsett om hon är kvinna eller kurd som abbe uttalar sig om.
Genom att han själv mår så otroligt dåligt så är det ända rätta att dra ner andra till samma nivå enligt abbe. Sjukt tragiskt. Hur många liv ska du förstöra innan du förstört ditt?