Citat:
Ursprungligen postat av
SuneSnus
Finns det en enda liten chans att han är oskyldig? Hans ex var ju vara psykiskt instabil och efter Amber Heard vet man ju var tjejer kan hitta på.
Lite trist att alla är rårasister här inne och ingen är objektiv. Hävdar inte att han är oskyldig så får kolla närmare på det
Han har förmodligen inte gjort allt som påstås men han har förmodligen gjort tillräckligt. Han har alltid gett ett väldigt skenheligt intryck, den lilla solbrända talibantomten.
Sen apropå "rårasister", Soran har gett sig på svenskar i statlig media och på ett väldigt skenheligt sätt försökt läxa upp det svenska folket angående deras "rasism" samtidigt som svenska flickor och kvinnor blivit våldtagna och kallade "svennehoror" i åratal av aggressiva invandrare och svenska barn och ungdomar blivit och blir förnedringsrånade och misshandlade och bokstavligen talat pissade på av samma invandrare.
Det får vara slut nu. Människor som Soran Ismail ska inte ha en plats i den svenska offentligheten. Han får gärna ligga och gråta ut någonstans och tycka synd om sig själv. Det är han värd.