Citat:
Ursprungligen postat av
IgorS
Vore trevligt med nya monster i sommar men det ser mörkt ut om man inte vill semestra i gallerior. Haha... gallerior? Borde vara ett naturspel tycker jag.
Vi har ett stort köpcentrum utanför stan dit alla åker och handlar. Finns inte ett enda stop där, inget gym och nästan inga pokemons.
Antar de ändrat så man nu ser igen om ett gym är under attack. Sedan så kanske det är bra att man vid första anblicken ser om det är ett starkt eller svagt gym, högt eller lågt. Men jag blir lite knäpp på hur långt man ser. I början såg man skitlångt, sedan inte långt alls, nu verkar man se lite längre bort.
Sparat inkubatorer sedan levlade 30. Men inga milsägg så långt ögat kan nå.
Guldgym? Något mer jag missat... känner intresset svalnat lite. Synd för spelet gav mig så mycket motion förra sommaren att så mycket har jag inte travat på tio år sammanlagt. Hade hoppats det skulle ge mer inspiration att gå ut, ska visst finnas något gym i ett fint vandringsstråk men eftersom man inte blir belönad dagligen för att hålla gym känns det smått meningslöst att gå dit.