Citat:
Ursprungligen postat av
Fleavmoe
Jag får tala för mig själv och inte kvinnor i grupp, men jag hade absolut hajat till och tyckt att det vore patetiskt. Men jag skulle inte stirra. Snarare skulle jag inte vilja ge den mannen mer uppmärksamhet i allt det desperata tragiska. Jag hade faktiskt tyckt mjukisbyxor och t-shirt vore fan så mycket sexigare.
Det tror jag inte på för ett öre, klart han kommer dra till sig mer uppmärksamhet än någon som klär sig i mjukis och T-shirt. Du kanske tycker det är patetiskt, precis som att jag tyckte tjejerna igår var patetiska men det ändrar inte faktumet att andra kommer stirra.
Om hormoner inte spelar någon roll, vem tror du hade kollat mest? En höggravid kvinna eller en icke gravid kvinna?
Så du menar att t.ex. tjejerna igår inte förstår att folk kommer kolla mer om dom åker dit i bikini än om dom åker dit i mjukis och T-shirt?