Citat:
Ursprungligen postat av
MisterWhite
Hur kan en sådan person som är så sjukt kåt på att synas i sociala medier och visa att han lyckats vara så anonym? Alla här har ju sett hans inlägg på sociala medier sedan tidigare och nu är han tyst, knäpptyst, om han nu är ute och har en firma som hyr ut lyxbilar så finns det inga bilder på hans succé, konstigt eller?
Geek12 sa att man kan följa Blattelitos polare på Insta och där se att han är ute och lever life, det är han och du som påstår att det finns folk som visar att han är ute, så fram med namnet på Babymomma som pushar för hans firma.
Och dom bilder som lagts ut förut i tråden efter att han åkte in i finkan var gamla bilder, fram med nåt nytt då, kommer inga namn fram på dom som har bevis på Insta att han är fri så blir ni bara fanboys, utan bevis så finns det inget mer än skitsnack, inga namn på dom som visar att han är fri på Insta, ja då är det skitsnack från fanboys.
Hahaha, firma? Du tror att allt är lagligt och vitt och så, haha. Va söt du är.
Det är ju inte hans firma såklart utan han är bara en liten del i en större organisation som tvättar pengar.
Jag vet namnet på hennes insta men jag tänker inte göra reklam för henne här. Jag skickade det som pm till han som frågade ovan men jag tänker inte göra det till dig för du är så dryg. Jag antar dessutom att det finns i tråden för de som är riktigt nyfikna.
Jag har absolut inga bevis men jag vet vad jag vet och har inga behov att tillfredsställa dina behov av bevis.
Jag önskar att han fortfarande satt inne och jag tycker det är synd för omgivningen att han är ute men nu är det så.
Jag håller med om och är också förvånad över att han lyckats hålla en låg profil på sociala medier men han håller inte en låg profil i sitt liv kan jag säga.
Och om man vänder på det. OM han nu fortfarande satt, skulle det inte finnas bevis för det då? En dom? Ett omhäktnings beslut? Eller tror du att spanska staten bara låst in honom och slängt iväg nyckeln.
Jag tror vi kan konstatera att det inte finns ett tillräckligt stort intresse för den här snubben längre och pga sånna som dig är tråden förhållandevis död.
Så det kanske är dax att låsa tråden?