Citat:
Ursprungligen postat av
JordenIsPlatt
Jag tror vi nu kan konstatera att du inte vet själv vad du svamlar om. Du kan liksom inte svara mig och sedan prata om något helt annat?

Jag beskrev hur vi lever här i feminismens Nordkorea och du sa att en majoritet kvinnor är emot det vilket bara är en massiv absurd jävla lögn speciellt när det kommer från en nazifeminist som du så igen vilka är kvinnor emot menar du? Vad är dom emot om det nu inte var mitt samtalsämne och feminism du pratade om? Vad pratar DU OM? Jag är inte intresserad av ditt semantiska aspie beteende så förklarar vad fan du ens svarar på eller håll käft.
Lägg ner din jävla gaslighting nu och svara på mina frågor.
Jag skrev att en majoritet av svenska kvinnor lever i familjekonstellation med svenska män och att en majoritet av svenska kvinnor inte hatar män. Efter det blev du helt jävla hysterisk och började svamla om nazifeminism och en massa om skolan och en massa annat irrelevant bullshit.
Jag svarade då att majoriteten av svenska kvinnor inte sitter på sådan makt att de beslutar om dagis och skola - något du själv höll med om.
Varför sitter du och tramsar? Lämna tråden om du bara tänker sitta och trolla sönder den.