Citat:
Du tycker ju det din sjuka människa! Du tycker ju att det som händer är rätt med utgångspunkt från din förvirrade logik om att ”Ukraina borde få skylla sig själva pg av bla bla bla.. ”
Citat:
Stalin och hans efterföljare fram till Putin idag har tagit livet av 60 miljoner människor.
Kinesiska nationalstaten 35 miljoner och Nazisterna ca 20 miljoner. Ser inga amerikaner på den listan så vad menar du är ”värre” din outbildade och historielösa fåntratt.
Citat:
För att återknyta till trådens ämne så har vi redan profilerat Er Putinrunkare som lågbegåvade miffos men hur frustrerande det än är (aaargh
) så måste jag medge att jag inte skulle vilja att idioter som du låstes in bara för att du utrycker din korkade åsikter på Flashback vilket sker i de länder som du utrycker ditt stöd för.
Citat:
Sluta läsa Kremls nyhetsbrev din jävla sopa! Att upprepa en lögn som om det skulle vara något som är sant, förändrar inte det faktum att det fortfarande är en lögn.
Grattis. Du har just checkat av samtliga punkter vad som gör en Putinrunkare till just vad dom är och bevisat för alla i tråden exakt vad som redan konstaterats.
PS Måste du ha skyddsglasögon när du borstar tänderna eller får du hjälp med det? 🤡



Människor som inte kan tänka själva utan hjälp från