Citat:
Ursprungligen postat av
Hanna.Viktoria
Fast var det rösten i sin helhet du menade? Förutsatte i ditt inlägg att det var hennes "förvrängningar" du syftade på.
Personligen föredrar jag Inas röst både naturell och tramsig och kan även meddela att jag accepterar kvinnor oavsett om de är framgångsrika eller ej.
Alla tre är i sin helhet vidriga men det innebär inte att jag inte hellre knullar över först Mia och Emma framför Ina. Samma med rösterna. Emma bäst där.
Ni skall få ett exempel. Ta Rotebro-Conny. Hans inlägg är när man läser dom inte ett dugg roliga. Det är först när Emma ger honom en röst och ett eget tempo han blir hysteriskt rolig.
Accepterar kvinnor? Jag tillerkänner inte kvinnor något inneboende värde alls utan bedömer dessa enbart efter hur de presterar inom olika för mig viktiga fält.