Citat:
Ursprungligen postat av
Kampfwurst
Ni som har 20cm+, kan ni någonsin köra det hårdaste ni kan, utan att tjejen totalt sönderkvids av smärta och har ont flera dagar efteråt?
Har själv 20cm och kör väldigt sällan full knull eftersom det resulterar att tjejen har ont oftast efter, och några dagar efteråt, jag tycker det känns dåligt att veta av att tjejen har ont såpass
Nu kör jag alltid med gott om förspel, senaste tjejen så HÖR man dessutom att hon är våt när man väl kör, och kör aldrig in hela utan "lite åt gången" så att säga
Det beror på tjejen och från fall till fall. Som du säger, hjälper det att få henne ordentligt våt och redo innan man kör på. Och ibland kan tjejen klaga över att man går för djupt, medans andra gånger vill samma tjejen bottnas hårt. Min förra tjej kunde bli såpass kåt efter ett långt förspel att hon själv förde kuken i sig, efter jag retat henne med bara tuppen vid öppningen ett tag, och pressade mig rakt ner i botten med sina ben kring mig. Det gjorde ont även för mig. Men på ett skönt sätt.
Några tricks för att inte gå så djupt, men ändå känna att man använder hela/mer av kuken, är att knulla henne i "prone position" med benen ihop. Då hindrar hennes rumpa att man kommer för långt in, och mannen får en större del av kuken stimulerad. I missionären kan hon också hålla sina händer kring vaginan och kuken, så att djupet hindras med ett par centimeter. Att knulla i sked minskar också hur djupt man kommer in, om hon ligger med benen raka (alltså: inte böjd framåt).
Ett annat knep, är att försöka knulla i en lutning som pekar intingen upp eller neråt i hennes vagina, för att försöka undvika att stöta i livmodertappen.