Citat:
Ursprungligen postat av
WitnessTheFitness
Storkukslugnet har jag surfat på ända sedan tidiga tonår, mycket tillfredsställande känsla. Irriterande att man slår i livmodertappen när man försöker köra in hela bara, speciellt när man tar tjejen bakifrån. Måste hålla mig en liten bit ifrån skinkorna vid varje juck vilket är svårt när man är kåt. Vissa tjejer har dock gått bättre och vissa sämre. Så helt problemfritt är det bannemig inte.
Och det där med att operera kuken är ju inte riskfritt precis, finns en risk att du inte får upp den igen om jag inte missminner mig. Vad är värst? Att ha en kort spikkuk eller att riskera att bli impotent för en halv centimeter?
Jo, jag fattar... Det kan vara obehagligt med riktigt stora.
Men samtidigt så blir jag nästan förbannad när män med små inte kompenserar på något annat sätt när de har små. Tänker att de kunde övat upp andra skills, men icke... Det är som att om vi inte pratar om det, så existerar heller inte problemet.
PS. Jag har lyckligtvis varit mestadels förskonad från små. Tror min stora personlighet skrämmer bort män med små penisar. Träffat flest killar med storkukslugn om man säger så. Dock så driver jag frågan ändå pga att jag vet att problemet finns och det förstör.
Skit i att operera då men bli skillade på annat är mitt råd.