Den där Den!z från HP-Ängeln, Den!z S*m Al!zadeh Am!rbeyg!:
Han är skriven på en villa, B3ts3lväg3n 14, 11 58 Järfälla, men det verkar konstigt för det bor ju många med olika efternamn där trots att villan bara är 167 kvm.
F*tima El G*rda (70)
R*chid L*chen Aj*llal (47)
M!ltos Vourk*s (42)
M*riem Zgourr* (36)
Den!z Sam Aliz*deh Amirbeyg! (25)
Hab!bullah Mehrab! (18)
!=i, *=a
Kan det vara så att han är skriven där för att farbror Polisen inte skall hitta hem till honom?
Han har en enskild firma F0rsete:
https://www.solidinfo.se/foretag/forsete-enskilda-firma
registrerad på samma adress som M0hrrem Al!zadeh Am!rbeyg! (pappa?) bor. M0hrrem figurerar som BO här:
https://www.svt.se/nyheter/lokalt/stockholm/maklare-misstankt-for-mangmiljonforskingring
Var väl då de flyttade från Sve*borgsgatan 20 i Kista. Där verkar M0hrrem ha drivit NMT EXP0RT AG3NTER HB. Nu verkar han driva D!de Tax!
Kan vara uppslag för att gräva vidare, eller så är det bara hans pappa.
PS: Till er som undrar varför vi lägger tid på detta och tycker att vi är psykopater eller losers. Själv tror jag på meritokrati och inser hur viktigt det är och har varit för välståndet i väst. Jag hatar fusk. Jag vet att det går att lyckas om man anstränger sig och inte är helt bakom flötet. Genom hårt arbete, inte genom genvägar. Jag inser att polisen har alldeles för mycket att göra och därför inte riktigt kan upprätthålla lag och ordning. Då är public shaming, som under andra omständigheter är onödigt, kanske det enda sättet att få saker att fungera igen. Det blir mer riskabelt att fuska, betydligt mer riskabelt helt enkelt. Jag hjälper gärna till att skydda och upprätthålla det system som tog mig till en elitutbildning. Det är mitt sätt att betala tillbaka. Jag är litet udda. Ni fuskare får se ner på mig, jag bryr mig inte. Jag har världens bästa jobb på världens bästa företag. Där jag får betalt för att använda mina förmågor att lägga pussel. Jag kan jobba litet pro bono för FB för det jag tror på. DS.