Citat:
Ursprungligen postat av
GSE_
Inte för att jag hade mycket till respekt över till en clown som Soran innan, men att det nu kommit fram att han förmodligen lämnat en höggravid kvinna i sticket och sen ignorerar ungen konfirmerar ju min bild av SI som en ignorant, inkompetent jävla tönt. Han ramlar la av sina höga hästar förr eller senare.
Allt med Soran är fel.
Han är en medioker tråkig typ som blir inkvoterad som komiker.
Han snackade skit på ett plumpt och respektlöst sätt om Bo Hansson 80 år på fotbollsgalan. Vilken rätt hade han att dra hela hans karriär i smutsen?
Omoralisk och dekadent nihilist som skiter i sitt barn, bönar och ber om abort. Han har alltså tagit till sig av det absolut sämsta av den västerländska kulturen. Samtidigt som han bekämpar allt det fina med vår kultur och historia.
Hans skägg som är en medveten ironisk blinkning både till muslimska fundamentalister och hipster. Han älskar sin egen still som han tror på något sätt är avantgardistisk.
Till råga på allt får han ibland figurera som "fotbollsexpert" trots att han är kass även på det.
Hela han är orgie av idioti, han är ett symptom på allt som är dåligt med det sjukliga pk-Sverige.