Citat:
Ursprungligen postat av
root2ohm
För mig är det så här:
Är du medveten om dina problem sedan innan är det lätt att dölja dem. Jag får inte för mig att slänga ur mig skit om jag inte tror att jag skulle kunna vinna på det. Dock litar jag inte på någon när det gäller mina problem, även under ett rus på E.
Men E är väldigt terapeutiskt, och man kan få för sig att öppna upp sig om det är något som rör dig och den du pratar med eller något problem du kanske skulle kunna reda ut.
Känner du att du under ruset skulle ha nytta av att berätta dina hemligheter så finns det väl chans att du gör det. Men du är otroligt nykter och klartänkt för att vara så påtänd (kanske det som är förrädiskt?)
Nu vet jag inte vad dina hemligheter består av, men ha dem i åtanke så ska det gå bra.
Fick ett piller inkört i munnen av en brud som ville ligga igår kväll. Jag frågade vad det var, "it's mdma babe you'll love it

". Eftersom jag redan hade druckit åtminstone sex starköl och ett par groggar plus någon shot så var det ingen tvekan trots att jag alltid varit mer eller mindre rädd för en del piller. Svalde, väntade, inget hände. Rätt som det var....
BOOM. Min första tanke var att "helvete nu kommer jag nojja sönder". Men nej, efter att min bästa tjejkompis tryckt i mig vatten och fick oss hem till henne under första peaken(som var extrem) var allt helt jävla underbart i fyra timmar. Och som du säger, man är riktigt hög men ändå klar i skallen på något märkligt sätt. Jag har en del mörka hemligheter men de existerade inte under ruset(iofs vet hon det mesta). Allt, precis allt, var helt fantastiskt. Människor, filtar, gräs, regn, hud, musik. Det fanns inte en enda tanke på något negativt. Det enda som avslöjades var att jag och min tjejkompis både levt in denial om våra känslor för varandra, och det fortsatte vi prata om idag så jag kan knappast säga att det pajade något

Sen är sex eller bara massage och beröring med olja något helt otroligt. Tamejfan det bästa jag upplevt tack vare en drog.
De gånger jag tagit kokain däremot. Då har jag sagt helt sjuka saker som aldrig annars skulle lämna min mun.