Citat:
Ursprungligen postat av b-o
Hur fan ska du ha det?
Haha i vanlig klass, kanonsvar och hade inte väntat mej annat av dej
Du är snart i samma klass som han du vet 1ofakind som blev avstängd innan, han körde samma stuk som dej...du vet, vet bäst, kan allt ber alla hålla käften etc.
Du....lev som du lär jävla tomte
Edit: får göra som man gjorde med han 1ofakind, sätta på ignore för du tillför inte ett skit utan sitter bara och slår dej för bröstet.
Hur fan tänker du nu? Bara för att du säger att Front line ska betyda FF och det inte stämmer, så måste jag tala om vad Front line betyder? Är det den logiken du kör med?
Ge mig EN jävla anledning till att jag skulle yppa det på ett öppet forum? Precis, det finns ingen. Sedan om du tycker jag är en idiot så är det glädjande, för jag kan inte påstå att jag älskar dig ;-)
EDIT: Tycker du att man måste berätta allt här? varför sa du inte så då till han MFFM? Det du inte vet måste du ju få veta, eller?
Jag tycker du får lära dig att respektera om man inte vill delge alla allt man vet. MVH