Citat:
Ursprungligen postat av Azker
Du måste varit för dålig för din rating om du förlorar såpass många matcher irad. Ser fram emot att möta dig runt 900 rating din efterblivna p12a
Hallå herr utvecklingsstörd. Hoppas allt är bra med dig i din snevridna verklighet.
Att kommer ner och hällsa på dig på 900 rating har jag ingen större lust med. Skulle behöva förlora extremt många matcher för att någonsin hamna så lågt men jag tackar för att du vill möta mig.
Tycker om alla mina fanboy's!
Om man förlorar 200 rating på en kväll så beror det nog på att man själv suger så jävla mycket, han måste ju dött extremt mycket varje game och varit till 0 nytta för sitt lag och bara gett bort guld till dom, tror inte att han kom i "fel" lag så många matcher haha, sämst helt enkelt. [/quote]
Citat:
Ursprungligen postat av Azker
Att han senare kanske kommer upp till sin vanliga rating igen kanske är att han får andra i sitt lag som lyckas bära det.
Jag tycker nästan den boldade biten är svar nog lol. Det är i vilket fall underhållande hur mycket tid du lägger ner på att följa mig. L2STALK lol.