Citat:
Ursprungligen postat av pedobear84
vet du om det är lika zergigt nu som förut?
Kvällarna på Destro kan bli väldigt zergigt, hamnade på 100th plats i en Keepsiege igår (Värsta jag hamnat var i helgen på 150th).
Men, detta är iof både bra och dåligt, bra för att det är nog folk för att låsa zoner, dvs många som skirmishar, många som kör SC's etc (och en hel arme som vaktar mailbox i warcamp......).
Dock, iom att de fixat lagget så rör det inte mig så mycket att det är en djävla massa folk vid sieges (något jag hatade förrut innan jag slutade spela i 2007, då det inte gick att göra något pga lagget.).
Tyvärr dock, så är PuG WB's helt värdelösa på att följa order (dvs de kappar BO's innan hela WB't är där, de springer rätt till BO's fast ledaren säger att man ska gå på keep etc).
Men, drar man igång ett Guild/Alliance WB så slipper man ju detta.