Citat:
Ursprungligen postat av vhyt
Jag håller med Caramia, CH är ute på djupt vatten när han påstår att de som anser att T kan vara GM bara gör det för att jävlas och trolla.
Det är absolut INTE min avsikt. Jag TROR att T kan vara GM. Jag tror också att CS kan vara GM, och jag tror att det kan vara någon helt annan. Som jag ser det är ingenting avgjort.
Och jag kan inte förstå att CH INTE kan tro att någon på allvar kan ha en annan åsikt än han själv. Jag menar det här är fb , här finns alla möjliga åsikter om allt mellan himmel och jord representerade.
Men i just det här fallet så är det enligt CH omöjligt att någon här har avikande åsikt från honom själv. Det tycker jag att han ska tänka igenom.
För det första är jag mycket medveten om att det finns andra åsikter än mina, både i det här fallet och i princip allt annat också. Det är helt i sin ordning och Flashback är ett diskussionsforum, men att förvränga sanningar och ljuga för att trolla eller för att misskreditera personer, myndigheter eller vad det nu handlar om är inte tillåtet.
Du har hängt med ett tag i de här trådarna och om du verkligen har läst inläggen (innan jag har raderat dem) så vet du att det finns ett antal medlemmar vars enda syfte har varit att dra så mycket skit över E och T som det bara går. Vidare finns det andra medlemmar som avsiktligen tar små delar ur förundersökningen och gör dem till sanningar, trots att det på flera andra ställen står uppgifter som visar att de är helt felaktiga.
Jag har till skillnad från samtliga i de här trådarna läst alla inlägg som skrivits och skulle ni ha gjort det är jag övertygad om att de flesta skulle hålla med mig.
Skriver man seriösa inlägg blir de kvar så länge de följer reglerna och tror du mig inte föreslår jag att du/ni läser igenom de tidigare trådarna. Ni kommer att hitta mängder med inlägg som går precis tvärt emot vad jag tror i det här fallet.