Citat:
Ursprungligen postat av moshka
Tänkte bara kolla med alla hur länge ni brukar botta ? Är det 24/7 eller kör ni lite pauser ibland ?
På gubbar som jag goldfarmar med brukar jag köra 16/h per dag ungefär, byter spot varannan dag (Har 5 olika)
På gubbar jag levlar bottar jag för det mesta 24/7 Dock med avbrott för att byta ställen och så.
(Har ett "Bank-account" som jag skickar allt till och som gör att jag kan lägga ut saker på AH mdans jag bottar)
Citat:
Ursprungligen postat av X4rtiZ
Förstår inte riktigt det där med den nya betan. Är det bara att lägga alla spells vart man vill så använder den dom? Eller måste man fortfarande fixa med keys.xml?
Förresten så har jag tänkt att börja botta en till char nu, men vet inte ifall jag vågar göra det medans jag fortfarande bottar min main. Blir mainen också bannad ifall den andra blir tagen?
Har du mainen och den nya på samma konto så ryker båda, oavsett om du bara bottat på ena, eller på 20 stycken.
Är det skilda konton så kan du klara dig, använd olika kontokort/gamecards namn adresser och mailadresser så kan du ha tur rätt ofta.