Citat:
Ursprungligen postat av dempa69
Nähä, vad menar dom med det uttalandet då! Det är väl som vanligt svensk-svenskar som är skyldiga till detta med antar jag!
Som etnisk Svensk måste du fanimej ursäkta din egen existens var och varannan minut, är du dessutom man och heterosexuell är du per definition det värsta som gud har skapat!
OnT: Undrar hur mycket detta kommer slås upp i rikstäckande media och du Golonka! Vill du ha uppfriskande kommentarer angående problematiken angående invandringen kan jag rekommendera "Länstidningen i Södertälje"
www.lt.se
Kommentarerna till vissa artiklar där är härligt icke P.K. Undrar varför
// Dempa
Det kommer säkerligen en kampanj om att svenskar är så rasistiska av sig och därför så har svartingpacket börjat kasta sten och bråka med svenskarna. Att blattarna haft landskrona(med liten bokstav eftersom staden mer eller mindre är förlorad och inte längre svensk) i sitt järngrepp i flera år och förpestat tillvaror för etniska svenskar på alla olika sätt och vis går dom styrande helt förbi.