En gång testade jag trettio stycken med en stark inställning att det var sockerpiller. Resultat? Ge mig socker. Näe. Allvarligt talat; om de ska fungera för en man i 110kg klassen fungerar inte ens 15mg efter någon vecka.
Vissa bryr sig inte, sover gör man någon gång. Men ibland måste man somna - och det snabbt. Fråga efter 5-15mg Nitrazepam om inte Zopiklon, Zaleplon eller Zolpidem fungerar. På riktigt.
En gång var jag vaken runt åtta dagar utan något knark. Tog lite Tramadol iof.
Zaleplon är den bästa insomningstabletten som fanns, men det är väl lite skit och så handlar ALLT OM PENGAR!
Zaleplon somnar man inte så kör man inte 100 mil i en bil utan att veta om det, Zaleplon går ur kroppen på runt två-tre timmar. Sorry, men jag vet bara det här.
Näe.. går att beställa utomlands eftersom det inte är narkotikaklassat.... snortar man pulvret ser man smurfar men det är samma sak med Zolpidem.
(drick aldrig Johannesörts-The)