Citat:
Ursprungligen postat av Malmoesoldier
Pad. jag trodde du förstog själv att det jag skicka bevisa man inte hitta några arber, såg du prata om DNA med innan LOL
Nej... det du skickade visade två saker:
1. Din första länk visade att man inte kunnat identifiera några kapare eftersom man inte haft något referensmaterial att jämföra med (du vet släktingar, DNA är ingen ID-bricka i sig själv)
2. Man ville inte skriva ut kapare bland offer, för det hade varit osmakligt.
Ja titta! De riktiga listorna! OK, gör nu så här. Klicka på den första listan och fundera lite på vem som finns på plats 13... En ledtråd: Hans namn börjar på M och slutar på ohammed Atta.
Du kan också med fördel kolla följande platser i den listan: 1, 2, 14, 20
Alltså, din länk MOTBEVISAR effektivt ditt påstående. De finns med. De är där! Om du nu är så duktig på källkritik som du säger, kolla vad kaparna heter och leta upp dem i listan, du skall se att du hittar dem allihopa.
Så, det går bra att medge att du hade fel nu. Och jag vill gärna veta om du är en skurk eller ett hittehjon också. Alltså, visste du om att det var fel eller blev du lurad?
Citat:
och cnn har rappoterat att 7 av dom som skulle kapat planet och varit döda LEVER. vet du det ???? lol. nä man kan lita på myndigheterna om 9-11
Som sagt, är du säker på att du vill kliva in på den stigen? Kom ihåg vad du just upplevde med pasagerarlistorna, det här precis lika utrett, och alla kapare är döda.