Citat:
Ursprungligen postat av Socialbidraget
Nämen, vad är det som säger att just din länk är den sanna och att min inte innehåller någon sanning?
Därför DU och dom andra foliehattarna inte kan något om skalor i diagram, tittar du på din idiotsida så har dom endast tagit med den bild som innehåller en högre skala i tidsaxeln. där ser du 0, 10, 20 och 30 minuter på tidsaxeln. På min sida redovisar man HELA förloppet i en tidsaxel som är snävare. den innehåller tiderna, 0-40 sekunder, det ger en mer högupplöst skala och där ser man exakt hur det gick till och kan därmed avfärda ALLA spekulationer om bomber som orsakade raset. Nu fattar jag att du INTE begriper detta så bra, men det kan ju vara till hjälp för folk som tänker själva.
Länkarna åter igen.
http://www.serendipity.li/wot/bollyn2.htm
Notera att den foliehattssidan endast visar det utdragna diagrammet.
Medan denna sida visar BÅDA.
http://www.popularmechanics.com/technology/military_law/1227842.html?page=5
Även om man är lika kass på detta som socialbidraget är så borde man reagera på att foliehattarna väljer aktivt BORT det diagrammet som i detalj visar vad som hände.
Skulle någon av alla myndigheter bete sig på det bedrägliga sättet skulle foliehattarna skrika sig hesa för all framtid. Det som sker nu i stället är att thruth rörelsen sakta dör. Det vaknar vissa idioter fortfarande, men dom blir färre och färre.
Vetenskapen segrar ännu en gång över idiotin.
Citat:
Ursprungligen postat av Socialbidraget
Men det va inte tillräckligt för att tornen skulle rasa för helvete !
Jo.