Ok så, intog för första gången idag efter ha läst tonvis av text angående tjack

.
Börja med att jag tog en bomb, rätt lite..(better safe than sorry). Väntade i över en timme med förväntan och tyckte inte det kändes nått annorlunda, så jag bestämde mig för att snorta en liten ihopp om att dom kanske slog på samtidigt, men nja vettefan, börja känna mig lite varm i kroppen och så, inget vidare.
Men jag bestämde mig för att snorta en ordentlig en(i mitt tyckte, kanske liten vem vet) och jo visst börja det kännas, absolut.. en sak jag undra, mina fötter blev varma som fan och kändes HUR sköna som helst, helt magiskt va sköna fötterna kändes haha, nån som har haft det mer?

.
Och sen känner jag att jag är lite stel i käkarna men det har jag ju läst att det kan mycket väl hända. Så jag vet inte, eftersom jag inte har nått att jämnföra med så kan jag inte säga riktigt.
Men polarn hjälpte mig iaf, han har erfarenhet som fan, han trodde helt klart att jag hade tagit för lite. Så nästa gång ska jag fanimig dra i mig en hyffsat större direkt.
Sen undrar jag, känns som jag har börjat få lite blåser i gummen och i kinderna? typ förkylningsblåsor, ingen aning om det har med tjacket att göra eller det kan bara vara en tillfällighet hehe. Sen vettefan angående AT'n, det är ju som sagt väldigt olika från person till person har jag läst, och på mig så verkar det inte vara nå större fara, känner mig frusen som faaan bara men, typ inge annat men det kanske kommer, kan ju hoppas inte.
Och sen nått som hade varit roligt är att testa tjack från en annan kran, så man har nått att jämnföra med, vem vet, detta kanske var skit... vad vet jag egentligen, men har bara en kontakt så det blir svårt

.
Men nu ska jag försöka sova iaf, även fast jag inte känner mig så trött men ligga och kolla tv och sen slumra hade varit nice. Hörs senare, tjao ;p