Citat:
Ursprungligen postat av
Henben
Alltså va, dom var tvungna att läka först innan dom kände sig redo samtidigt har det tagit ”lång” tid att bli gravid igen och det är inte ens ett år sedan ilse föddes?? Det tog alltså typ några veckor att läka från det här traumat eller vadå… förstår mig inte på dessa människor.
Det gjordes väll en abort i våras (april, maj) med pojken dom inte ville ha 👼 Hon är redan tre månader gravid enligt inlägg på instagram (vecka fyra till tolv) så dom har försökt i kanske juni, juli?? 🤮
Vilka hemska människor, tar bort en fullt frisk pojke för att en månad efter försöka bli gravid igen när inget förändrats!!
Vi får hoppas för alla barn att hon och barnet hon bär inte stryker med, vore förödande om alla barn blev moderslösa. Vems fel blir det om det går åt helvetet denna gång?? Med tanke på riskerna det är för P att bära ett barn, aldrig stött på maken till NAIVARE människor!!