Citat:
Ursprungligen postat av
Abetterworld
Det mesta hitintills pekar ju på att den S-märkta Ruben åklagaren inte lär yrka på utvisning och att det blir LSU och att resten av familjen får stanna, speciellt när fadern är i Sverige vilket vid planering för utvisning således aldrig borde fått hända. De lär yrka på att alla får medborgarskap och förmodligen får vi se någon mediakampanj om hur synd det är om lille Abushi.
Ja tyvärr har inte en 9 årig svensk flicka något människovärde , flickan är skadad för livet och är en så kallad grönsak som varken kan prata eller gå längre.
Och detta enbart för att våra as till politiker tycker att svenska folket har en försörjningsskyldighet för de värsta djuren som finns i världen, dessutom tycker asen att denna förbannade mångkultur är berikande.
Måtte inbördeskriget snart komma!