Citat:
Ursprungligen postat av
Deadlift81
Till alla hatare kan jag bara meddela att jag fått en Swish från Bumbi.
Den som hela tiden skriver något om tjackrace har uppenbarligen aldrig varit i närheten av varken tjack eller en tjackmissbrukare.
Nån som känner att dom vill vara öppen med sitt riktiga namn när ni ändå sitter och hatar? Speciellt den som slänger med att kalla andra för fega. Har du stora bollar tycker du som sitter här helt anonymt och sprider din falska dynga?
Lika ska ändå vara lika… *knackeliknack*
Kolla Walther White från breaking bad är inne i tråden och läxar upp oss dödliga.
Har fått information från flertal pålitliga källor vad hon petar i sig, och jag ska rätta mitt uttryck till det fullt korrekta:
”Host..harkel” Hon petar först och främst i sig opiater oxy/tramadol men hon varvar det också titt som tätt med eller ihop med adhd mediciner Ritalin/Elvanse. Så fultjack kanske är en närmare benämning då om vi nu ska vara helt 100 i tråden. (Om hon tar riktigt amfetamin har jag inte fått reda på ännu men det kommer.)
Så den där båten du snackade om att sätta sig i ska du nog gjuta dig i och sitta fint bredvid i.
Folk sa även jag snackade skit eller misstrodde mig när det gällde opiaterna, men sen oj så kom det fotobevis och videobevis helt plötsligt. Jag snackar inte utan belägg. Punkt slut.
Nu har jag inte läst tråden ordentligt så vet inte vem som kallat vad feg, men vad är det med folk i olika trådar på Flashback och om att försöka spela balla Allan eller dylikt och ska ifrågasätta om man inte vill ”outa” sitt namn.. då hade man kanske haft det som nickname från början? Vad vet jag.
Om jag inte har misstagit mig så förlorar väl hela detta forumet sin funktion och grundidé då?👍
Av ren nyfikenhet vad fick du nu en swish av bumbi för?
Var det för ett lån känns det ju som en vattentät investering, du ska inte swisha henne nu när hon är behövande igen?