Citat:
Ursprungligen postat av
lindblomsgrön
Idag ska jag ringa folkbokföringen så får ni reda på vem hans första fru var som var svenska.
Intervjua henne också.
Jag vet varför detta skedde - han o barnen o även frun är ett offer för det förbannade äckliga penningsamhället där allt kräver pengar för att ha människovärde - som neger behöver man
meer pengar för accept o uppnående av status.
Han är arbetslös han har inga pengar - oj då vilken värdelös jäva skit.
Men kinesjävlarna som bjussat oss på corona har också ett stort ansvar.
Han blev arbetslös strax innan.
"En bit in på coronapandemin sjönk omsättningen rejält för den tidigare arbetsgivaren och han hade inte längre råd att ha kvar pappan som anställd."
Men man skall också fråga sig om såna här personer skall släppas in i landet o här finns ett annat skäl till att han fick sparken.
Kaxballe som vile vara Allan Ballan o inte ville kännas vid afrikanernas historia i vita länder - t ex
USA o Brasilien
"– Jag minns honom som ganska lugn. Men han hade svårt att acceptera att det jag som bestämde, utan han ville bestämma. När jag ville förklara hur han skulle göra något så sa han
”du ska inte säga till mig hur jag ska jobba, då slutar jag”.