Citat:
Ursprungligen postat av
Dobarj3
Hur allvarlig behver situationen vara fr att man ska kunna f utskrivet oljor iaf? Frstr att det skulle behva ta ett tag innan man fr vxtdelarna?
Min situation r ryggont, ryggraden r sne och smrtan blir vrre och vrre hela tiden. S inte MS direkt..
Och tnker om det skulle va ngon som har thc i sig hur ligger det till med polisen om man har thc i pisset/blodet? r ju utskrivet av lkare s borde vl vara ok?
Edit: tnker d p Sapphire och inte Aureum
Har du en faststlld diagnos av lkare och provat flertalet behandlingar/lkemedel s finns det en mjlighet.
Jag har inte heller MS men en svr komplicerad migrn med kronisk spnningshuvudvrk. Jag fr APL-oljor p recept och det har verkligen rddat mig och min familjs tillvaro!
Och eftersom det r utskrivet av lkare r det s klart inget brott att ha i kroppen om det skulle visas p urin/blodprov.