Citat:
Ursprungligen postat av
fritt
Ok! Då kör vi provokatör.
Det jag har skrivit: Du och admin får gärna hålla ryggen om era pedofiler, fråga bara dom som utsatts för pedofiler. Men jag vill ge mitt svar på den enkla frågan om flashback, flashback bör omedelbart stängas just på grund av den frågan. Här har jag använt mitt yttranfrihet på riktigt
Du är så patetisk, jag får tårar när jag läser dina halvsorgsna inlägg, jag tog upp Mattias Flink, bankrånare som ett exempel. Alla skall få en andra chans, men ni på flashback har svårt med det.
Jag vet inte hur du kom in här T-80U? Kan du ge en förklaring tack!
(FB) Hatgrupp vill tysta Flashback - kändisar och bedragare bland medlemmarna
Provokatör? Vad svamlar du om?
Ditt inlägg, och särskilt den här delen av det,
"eftersom du som är ansvarig för forumet och nu har startat ett krig om att hänga ut ännu mer människor får ta som det kommer" tolkar jag utan vidare som att du är intresserad av att hänga ut mig med namn och adress. Du skriver, på omvägar, att jag får stå mitt kast, då jag är ansvarig för Flashback (var fick du det ifrån, förresten?), och att jag får skylla mig själv när jag blir uthängd.
Varför skulle någon vilja hänga ut mig? Jag är varken kriminell eller idkare av avföringsfetischer. Jag gnider mig inte mot likdelar och jag är inte pedofil. På vilket sätt skulle det gagna någon om mitt namn och min adress postades i den här tråden? Finns det ett allmänintresse av att veta mitt namn och min adress?
Slutligen verkar du vara otroligt arg (varför är du det?), och därför tämligen osammanhängande när du skriver. Det kan bidra till att man misstolkar din text.