Citat:
Ursprungligen postat av
AishaAlTamila
Han hatar Sverige och dess mångfacetterade folk. Därför spyr han på oss, tillsammans med våldtäktskurden och Quislingen i deras trio.
Jag har bara sett någar korta snuttar med honom, men heller aldrig uppfattat honom som komiker. Han är en uttalad rasist helt enkelt.
För övrig bojkottar vi TV4 nu för tiden i vårt hem.
Jag gissar att du med "våldtäktskurden" syftar på Soran Ismael? Nån som vet hur det går med den utredningen/de utredningarna?
Och med "Quislingen" syftar du förstås på Rickard Damm? Gift med asyladvokaten Debbie Nujen och därmed svåger till "komikern" Özz Nujen.
Vidkun Quisling bör väl åtminstone inbillat sig att han verkade för den norska nationens bästa, men Svåger Quisling tycks ju uteslutande verka för att på utstuderade och lagvidriga sätt försöka berika sig själv och den klan, den Nujenska, han gift in sig i. Han är mina ögon lika vidrig som Debbie och Özz.
Har det hörts övertaget nånting från Debbie Nujen? Ingen offeciell pressrelease? Inget twittrande? Instagrammande? Facebookande? För sitter hon i detta läge och bara trycker lika tyst som t ex Soran Ismael, så är det naturligtvis för att hon plus maken Rickard Damm har massor att vilja dölja.
Bojkotta alltså: TV4, Skoda, GP, Göteborgs Stadsteater, Advokatbyrån Klint, Norra Brunn (hjälp mig fylla på, tack)