Citat:
Ursprungligen postat av
Krakatoa
Han ljuger ju fortfarande. 100% övertygad om att det inte finns någon överenskommelse om att skicka nudes.
Dessutom har han inte tagit ansvar trots erkännanden. Betala tillbaka pengarna för Chrippamånaden och hundinsamlingen kan ha börja med.
Baronen fortsätter envist klamra sig fast vid den där sorgliga lögnen om att han och hans fru har någon slags "överenskommelse". Vi vet ju alla att OtrohetsBaronen inte kunde hålla minipitten i styr pga toan var upptagen. Det är inte överenskommelse, det är pinsam otrohet i sin mest lågbegåvade form.
Så är det med Baronen, han ljuger och förtalar, sedan tror han att folk ska applådera honom för att han “står för det”. I verkligheten står han inte för ett jävla skit, han bara halkar runt i sina egna lögner och hoppas att ingen märker hur illa han stinker. Spoiler: alla märker.