Citat:
Ursprungligen postat av
Avesta-Pedofilen
Inslagna, bra att du rättar. Att fittan sitter och ringer och hotar folk över saker han själv orsakat som den sugbög han är har dock inte förändrats på 20 år.
Alla har inte bott hemma hos mamsen till de var 35.
"utslagna" antyder att någons tänder flugit ut ur munnen - det är ju inte vad som hänt här även om de blivit skadade - vilket av sammanhanget att döma bara verkar vara en jävla otur (för båda parter).
Inte för att det på något vis är likvärdigt med vad som skett senaste två åren där en psykotisk transa som stalkar poddens skapare söker upp kändisar som de fejdat med och förser dessa med skärmdumpar och skvaller som kan användas som utpressningsverktyg mot Haveristerna för att slippa bli granskade.
Med tanke på din profilbild, ditt namn och din knala posthistorik gissar jag dock att du är totalt oförstående inför detta.